TVOJ ÚSPECH JE AJ MOJÍM ÚSPECHOM

Prečítaj si, čo hovoria ľudia, ktorým som pomohol.

"Jakuba by som označila za experta na hľadanie vysnívanej práce. Jeho knihu Nájdi svoj job som objavila úplnou náhodou, no bola pre mňa prelomová. Celú som si ju vypočula, robila si poznámky a prišla k množstvu aha momentov. Vďaka Jakubovi som sa naučila lepšie reagovať na jednotlivé otázky na pohovoroch, lepšie sa na pohovory pripraviť a dokonca ďakovať za pohovor. Myslím, že táto kniha pripraví skvelo každého na jeho nové zamestnanie. S Jakubom sme mali aj pár osobných konzultácií, keď som riešila konkrétne pracovné pozície. Vždy mi poradil, pomohol a podporil ma. Dával mi naozaj konštruktívny feedback a aj vďaka Jakubovmu vedeniu som sa za necelý mesiac dostala do nového zamestnania. Takže určite môžem potvrdiť, že Jakub vie čo robí a všetko, čo uvádza v knihe funguje aj v praxi. Rozhodne odporúčam Jakuba ako pracovného experta"
JankaFinance Specialist
"Jakub je veľmi šikovný a talentovaný mladý muž. Preto som neváhala a zverila mu do rúk svoj životopis. Jeho práca predčila moje očakávania. Krásny vizuál, správna štruktúra a vhodne zvolený obsah. Takto pripravený životopis som ihneď poslala 2 potenciálnym zamestnávateľom. Obaja ma obratom pozvali na pohovor, pričom mi pochválili CV-čko :-). Okrem životopisu si ma prekukli aj na Linkedine, ktorý mi Jakub taktiež poupravoval a zmodernizoval. Do 2 týždňov som mala podpísanú pracovnú zmluvu. Týmto by som sa chcela Jakubovi poďakovať a odporučiť ho aj ostatným" 🙂
ZuzanaCategory Manager
"S Jakubom sa mi veľmi dobre spolupracovalo. Prekonzultovali sme moje možnosti a spoločne sa pustili do práce. Výsledkom bol motivačný list, životopis a sprievodný email, ktoré ma dostali na pohovor. Spolupráca predčila moje očakávania."
MichalPrevádzkový Manažer
"Som veľmi spokojná s Jakubovou pomocou a prístupom k tomu ako má vyzerať dobre napísaný životopis. Naša komunikácia bola vynikajúca. Páčilo sa mi, že použil moju predstavu, bolo tam všetko, čo ma reprezentuje. Veľká vďaka za povzbudenie a super prístup. Určite odporúčam pomoc od Jakuba. Veľa úspechov a ďakujem."
TatianaMasérka

Chceš mať podobné výsledky? Napíš mi prostredníctvom tohto formuláru. Konzultácia je nezáväzná a bezplatná.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.
"Potrebuješ sa zorientovať na trhu práce? Nevieš ako zaujať? Chcel by si mať "fresh CV-íčko", ale nie si počítačovo zdatný? Čaká ťa pohovor, ktorý túžiš vyhrať, ale netušíš ako na to? Aspoň 1x Áno? Napíš mi s čím potrebuješ pomôcť a spoločne určite nájdeme riešenie"
Jakub HulínZakladateľ blogu Mladý Inžinier
"Jakuba som oslovil s prosbou o pomoc pri tvorbe životopisu do firmy zaoberajúcej sa predajom a marketingom. Problém bol v tom, že som absolvent strednej školy a nemal som vôbec skúsenosti ako zaujať. Chcem sa poďakovať Jakubovi, že mi pomohol a celý môj životopis vytvoril. Bol som pozvaný na osobný pohovor a momentálne už 3 mesiace zastávam pozíciu, o ktorú som mal záujem. Neváhajte ho kontaktovať. Vrelo odporúčam 🙂 pekný deň"
DominikPredajca
"Jakubovi veľmi pekne ďakujem. Odviedol skvelú prácu, ako s mojím životopisom, tak aj s motivačným listom. Dokázal ich presne nastaviť na danú ponuku práce. Krajší životopis som nevidel. Ešte raz ti ďakujem za výnimočný a efektívny životopis"
MartinPredajca
"Jakub mi veľmi pomohol s celkovou úpravou životopisu. Okrem toho mi dal veľa rád a informácií vďaka čomu som bola lepšie pripravená na pohovor a necítila som sa v strese."
SimonaAsistentka
"Šikovný a nadaný mladý inžinier, ktorý mi pretvoril CV na profesionálnej úrovni, za čo mu veľmi ďakujem! Martina."
MartinaSAP IT support
"Jakub mi pomohol zmeniť môj pohľad na vnímanie štruktúry životopisu. Predtým môj životopis ležal fádne bez nálady v adresári a podobal sa tisíckam iných životopisov, ale teraz dýcha, je úplne iný ako štandard, ale napriek tomu funkčný a plný života. Ďakujem za pomoc a premenu"
ĽubomírManažer Kvality
Tu sa môže nachádzať aj tvoja referencia 🙂
Tvoje vzácne menoŠpečializácia
"Životopisy si upravil neskutočne. Vôbec som nečakala, že budú takto vyzerať. Naozaj si cením tvoju snahu a čas, ktorý si na úpravu CV vynaložil. Pravdepodobne ma teraz zoberú všade. Ešte raz moc ďakujem a prajem pekný deň. S pozdravom Lenka."
LenkaEkonómka
Jakub Vám vie vytvoriť životopis na vysokej úrovni, ktorý okamžite zaujme a posunie Vás dopredu pri hľadaní najvhodnejšieho zamestnania. Osobne mi veľmi pomohol nie len s kariérnym posunom, ale aj s nasmerovaním môjho myslenia. Jeho pomoc a rady pozitívne ovplyvnili môj sebarozvoj.
DávidObchodný manažér / Referent odbytu