Prehraním videa súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov YouTube.

Zistiť viacPovoliť video

Kniha je funkčný "STARTER PACK" pre každého, kto hľadá prácu v 21. storočí 

NÁJDI SVOJ JOB ešte dnes

KNIHA ODHAĽUJE SKRATKU K TVOJEJ PRÁCI

Rozposlal si desiatky životopisov a stále žiadna odpoveď? Cítiš sa už frustrovaný z toho, že sa ti nedarí získať konečne job? Myslíš si, že všetky dobré ponuky sú vopred rozdané ešte predtým ako by si mal vôbec šancu sa o nich dozvedieť? Chápem, čo presne prežívaš. Skús sa, ale na chvíľu kriticky zamyslieť a spýtať sa samého seba, či si naozaj vyskúšal všetko. Možno si len skúsil všetky tradičné spôsoby.

Nájsť a získať prácu nie je vôbec zložité. Je to proces, ktorý sa skladá z niekoľkých krokov. Pokiaľ poznáš tieto kroky a využiješ ich vo svoj prospech je len otázka času kedy uspeješ.

Kniha NÁJDI SVOJ JOB ti ponúka odpovede na otázky spojené s hľadaním práce. Môžeš sa buď trápiť a prichádzať na veci, ktoré fungujú sám alebo investuješ do knihy, ktorá bola napísaná tak, aby ti najefektívnejším spôsobom pomohla získať prácu. 

NÁJDEŠ V NEJ NADUPANÝ OBSAH

 • 1
  15 kapitol, ktoré ťa v škole neučili
 • 2
  Necelé 3 hodiny MP3 obsahu v audioverzií a 120 strán obsahu v PDF verzií
 • 3
  20 chytľavých tipov na predmet sprievodného emailu, ktoré donútia email otvoriť
 • 4
  3 pútavé príklady sprievodných emailov na okamžité použitie
 • 5
  3 druhy motivačných listov: klasika, kreatíva alebo príbeh?
 • 6
  Prečo záleží aj na vizuálnej stránke životopisu
iphone NÁJDI SVOJ JOB
 • 7
  Dôležité fakty, ktoré potrebuješ vedieť pre funkčný Linkedin profil
 • 8
  10 najbežnejších otázok, s ktorými sa stretneš na pohovore a ako ich suveréjne zodpovedať
 • 9
  Návod pre stanovenie svojej hodnoty
 • 10
  Ako správne odpovedať na citlivú platovú otázku a ako sa vyhnúť odpovediam s presnou sumou
 • 11
  30 príťažlivých otázok pre zamestnávateľa, s ktorými pozitívne prekvapíš
 • 12
  Prečo by sme mali vždy poďakovať a ako na to (3 šablóny ďakovných emailov)

K AUDIOKNIHE ZÍSKAŠ NAVYŠE 5 BONUSOV V HODNOTE 51 € 

 • BONUS #1
  Kniha v digitálnej podobe vo forme E-booku (PDF). 10 €
 • BONUS #2
  Pracovný zošiť ku knihe v digitálnej podobe vo forme E-booku (PDF). 7 €
 • BONUS #3
  Prípadová štúdia, ktorá popisuje krok za krokom stratégiu, ktorou som oslovil a zaujal spoločnosť PROFESIA (PDF). 9 €
 • BONUS #4
  Video návod ako založiť LinkedIn profil. (Určené začiatočníkom s touto sociálnou sieťou)
 • BONUS #5
  Šablóna klasického a kreatívneho životopisu spolu so šablónami motivačných listov ľahko editovateľné vo Worde. (2x šablóna životopisu + 2x šablóna motivačného listu) 25 €

ČO O NEJ HOVORIA ŠTUDENTI

Viem si ju predstaviť aj ako vhodný darček k maturite alebo k promócií. Kniha nám ponúka trefné, úprimné rady, postrehy, príklady ako hľadať, písať, správať sa,... Myslím si, že dokáže byť spoľahlivým ťahákom, ako navrhnúť a uskutočniť náš vlastný plán. Samozrejme som si vedomá, že to kniha neurobí sama. Ak si svoju prácu ešte nehľadal alebo nenašiel, neváhaj sa inšpirovať knihou NÁJDI SVOJ JOB. Asi som sa vždy toho, čo bude po škole bála, ale teraz sa teším.
DominikaŠtudentka farmácie
Kniha dáva pekne po porade ucelený postup pri hľadaní práce, kde začať a na čo sa zamerať. Veľmi sa mi páčil nápad s vytvorením databázy. Mala som tak prehľad, kam som čo kedy poslala, aká bola odpoveď a či vôbec bola. Do budúcna je to tiež veľmi užitočné. Kapitola 4 a príbeh o tom, ako si sa uchádza o prácu ma inšpiroval. Knižku som už odporučila ďalším ľuďom.
RadkaŠtudentka psychológie
Kniha pomôže človeku lepšie sa zamerať na to, čo je dôležité v procese hľadania práce a tiež mu dodá potrebnú motiváciu. Naučil som sa, že by som si mal vytvoriť databázu ľudí, ktorých oslovujem a ktorých počas procesu networkingu spoznávam. Taktiež by som mal byť aktivnejší na sociálnych sieťach a urobiť si poriadny LinkedIn profil. Páčilo sa mi vizuálne spracovanie knihy, úvodná motivácia a následná prehľadná nadväznosť jednotlivých kapitol. Knihu rozhodne odporúčam.
NorbertŠtudent marketingovej komunikácie

NAHLIADNI DO VNÚTRA

VYPOČUJ SI AKO ZNIE AUDIOUKÁŽKA 

MOJA GARANCIA

Cieľom knihy je pomáhať a teda tvoja spokojnosť je pre mňa prvoradá. Darujem ti knihu, ktorej hodnotu určíš ty sám! Za jej kvalitou si stojím a toto je moja GARANCIA! Žiadne chytáky. 

Nič neobjednávaš, nič neplatíš, nemusíš uhradiť ani náklady na poštovné. Knihu máš k dispozícií tu a teraz. Stačí si ju stiahnuť. O mesiac od jej stiahnutia ti príde odomňa email, ktorý ťa vyzve k finančnému daru. Pokiaľ sa rozhodneš, že ti kniha spolu s bonusmi nepriniesla žiadnu hodnotu, nič sa nedeje. Kniha aj s bonusmi ostane tvoja.

Je to fér alebo je to fér? 🙂

Kniha NÁJDI SVOJ JOB

Získaj knihu pokiaľ táto ponuka stále existuje

NÁJDI SVOJ JOB ešte dnes

O AUTOROVI

Jakub Hulín portrét

Jakub Hulín je absolventom Technickej univerzity vo Zvolene. Ako drevársky inžinier pracoval päť rokov v odvetví drevospracujúceho priemyslu. Počas svojej kariéry dostal nápad o napísaní knihy, ktorá by pomohla mladým ľudom získať prácu po akej túžia. Bola to len myšlienka, ktorú dlho nosil v hlave.

Založil kariérny blog mladyinzinier.sk, ktorý venoval študentom a absolventom. Zdieľa svoje skúsenosti a pomáha tak nie len mladým ľudom naštartovať kariéru.

Pracoval pre spoločnosť IKEA, globálneho lídra výroby nábytku. Podarilo sa mu spolupracovať so spoločnosťou PROFESIA, ktorá je slovenskou jednotkou v oblasti inzercie práce. Zastával post recruitera v najúspešnejšej personálnej agentúre na Slovensku GRAFTON. Jeho príbeh si môžeš prečítať TU.